οικονομία

Με όλους τους παίκτες του «ετοιμοπόλεμους» ολοκλήρωσε ο Παναθηναϊκός την προετοιμασία του για το αυριανό μεγάλο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό. . (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός θριάμβευσε στο ντέρμπι «αιωνίων» για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων Κ17, καθώς επικράτησε 2-0 του Παναθηναϊκού στο γήπεδο του Ρέντη (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ερυθρόλευκο βάφτηκε το ντέρμπι “αιωνίων” για την K-17 της Superleague. Ένα ακόμα βήμα προς το final 4 έκανε ο Ολυμπιακός, που επικράτησε στο προπονητικό κέντρο του στου Ρέντη του Παναθηναϊκού με 2-0. (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

28-4-2017 12:09 AM | ναυτεμπορική | σχετικά νέα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το ντέρμπι ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός, που θα κρίνει σε μεγάλο βαθμό τη δεύτερη θέση του πρωταθλήματος. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Ρεμί Γκαρντ θα είναι όπως όλα δείχνουν ο νέος προπονητής του Ολυμπιακού και μάλιστα οι Γάλλοι ανέφεραν αργά χθες.. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Φημολογία που θέλει τον Ολυμπιακό να ενδιαφέρεται για τον Βασίλη Τοροσίδη, έχει ξεσπάσει τις τελευταίες ώρες (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 4-0

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον δεύτερο αγώνα ρεβάνς των ημιτελικών του Κυπέλλου, ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και στον Παναθηναϊκό. . (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός 4 - 0

οικονομία

Ο δεύτερος αγώνας ρεβάνς της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας θα διεξαχθεί απόψε στην Τούμπα, όπου ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Παναθηναϊκό (19:00, Cosmote Sport 3). . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός είναι ο απόλυτος κυρίαρχος και στο γυναικείο μπάσκετ, καθώς κατέκτησε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το νταμπλ! Οι "ερυθρόλευκες" νίκησαν στο Βύρωνα τον Αθηναϊκό με 69-58 και μετά από το κύπελλο, κατέκτησαν και το πρωτάθλημα (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με πικρή γεύση θα γυρίσει από το Κίρισι η γυναικεία ομάδα υδατοσφαίρισης του Ολυμπιακού, ο οποίος ηττήθηκε 7-6 από την τοπική Κίνεφ στον τελικό της Euroleague και έχασε την ευκαιρία να στεφθεί για δεύτερη φορά πρωταθλήτρια Ευρώπης (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΑΕΚ - Ολυμπιακός 0-1

27-4-2017 12:09 AM | ναυτεμπορική | σχετικά νέα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ρεβάνς της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Τον πέμπτο σερί τίτλο του πανηγύρισε ο Ολυμπιακός στην Α1 γυναικών μετά τη σημερινή του νίκη με 3-0 σετ επί του Πανναξιακού στο κλειστό "Μελίνα Μερκούρη" του Ρέντη. Οι "ερυθρόλευκες" έκαναν το 3-0 στη σειρά των τελικών των play off με την ομάδα της Νάξου και πανηγύρισαν το νταμπλ. (όλο το άρθρο)

Χωρίς τον τραυματία, Κώστα Φορτούνη και τους τιμωρημένους, Σεμπά και Ντα Κόστα θα αντιμετωπίσει την Κυριακή (30/4 – 19:00) τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο ο Ολυμπιακός. Ο διεθνής επιθετικός μέσος έχει χτυπήσει στο πόδι στη διάρκεια του αγώνα ρεβάνς των ημιτελικών του Κυπέλλου με την ΑΕΚ και ο Τάκης Λεμονής προτίμησε να τον αφήσει εκτός αποστολής. (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: ΑΕΚ - Ολυμπιακός 0-0

Με προπόνηση που έγινε απόψε στο Emileon ολοκληρώθηκε η προετοιμασία για τον αυριανό αγώνα πρωταθλήματος με τον Ολυμπιακό και ανακοινώθηκε η αποστολή: Κυριακίδης, Καβουσάκης, Κούσας, Βακράκος, Τσοκάνης, Μπράβο, Ρέι, Ρόσα, Χαντάκιας, Λόπες, Παπάζογλου, Κλέσιο, Μύγας, Κουτρομάνος, Μουνιός, Γιαννιώτης, Βασιλούδης, Ροντρίγκες. Εκτός αποστολής έμειναν οι τιμωρημένοι Μάκος, Ρότσα και οι τραυματίες, Μαρ (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

ΠΕΜΠΤΟ ΣΕΡΙ ΝΤΑΜΠΛ ΟΙ «ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΕΣ» Ο Ολυμπιακός επικράτησε με 3-0 του Πανναξιακού στο κλειστό του Ρέντη και με 3-0 νίκες αναδείχθηκε πρωταθλητής στην Α1 Γυναικών για 5η συνεχόμενη χρονιά και (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

«Τυχερή» η ΑΕΚ που ο ΠΑΟΚ πέρασε στον τελικό του κυπέλλου Ελλάδος. Τυχερή διότι αυτόν ήθελε αντίπαλο, όχι τον. (όλο το άρθρο)

οικονομία

Κυριακή (30/04) σήμερα και η αγωνιστική δράση συνεχίζεται χωρίς σταματημό. Πλήθος αναμετρήσεων στο κουπόνι, εμείς καταλήξαμε σε τρεις ποδοσφαιρικές επιλογές από Πρέμιερ Λιγκ, Α' Γαλλίας και Α' Νορβηγίας. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Όταν το 1984 η Λία Μήτση έφτασε στον Παναθηναϊκό ήταν το γεγονός της χρονιάς αλλά και μία από τις σημαντικότερες μεταγραφές στην ιστορία του γυναικείου βόλεϊ (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με μοναδική απουσία αυτή του Νίκου Παππά διεξήχθη η σημερινή (30/4) προπόνηση του Παναθηναϊκού Superfoods στο ΟΑΚΑ (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Κλήθηκε να μπει σαν αλλαγή στο τελευταίο 15λεπτο του ντέρμπι της Ρόμα με την Λάτσιο και να πάρει τη θέση του Ντε Ρόσι. Ο Τότι όμως δεν περίμενε από τον συμπαίκτη του, για να του δώσει το περιβραχιόνιο. (όλο το άρθρο)

Τελευταίο παιχνίδι για την ΑΕΛ φέτος κόντρα στον Παναθηναϊκό στην Λεωφόρο για την 30η αγωνιστική της Super League στις 19:00 (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Η άμυνα της Εσπανιόλ έκανε δώρο δύο γκολ στον Σουάρες, ενδιάμεσα σκόραρε και ο Ράκιτιτς, έτσι η Μπαρτσελόνα νίκησε 3-0 στο καταλανικό ντέρμπι και διατηρήθηκε στην κορυφή. Η Ρεάλ επέστρεψε στις νίκες, επικρατώντας 2-1 της Βαλένθια στη Μαδρίτη, με τον Μαρσέλο να τη λυτρώνει στο 86'. (όλο το άρθρο)