Ο ΑΠΟΕΛ του Γιώργου Δώνη στάθηκε καλά στο Μπερναμπέου, αλλά υποτάχθηκε βέβαι^ (όλο το άρθρο)

Με την αναμέτρησης Κολοσσός - Ολυμπιακός ολοκληρώνεται ​σήμερα (20/11, 3.45μ. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Την απόκτηση του Φερνάντο Μοράλες από το Πουέρτο Ρίκο ανακοίνωσε ο Παμβοχαϊκός. Αναλυτικά η ανακοίνωση. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Μόλις ένα γκολ στις δώδεκα πρώτες αγωνιστικές της Laliga έχει ο Κριστιάνο Ρονάλντο, που βέβαια δεν αγωνίστηκε στα τέσσερα πρώτα ματς εξαιτίας τιμωρίας. Παρουσία που αποτελεί, το χειρότερό του ξεκίνημα σε σεζόν από τότε που έφτασε στη Μαδρίτη. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Μεγάλη νίκη στη μάχη που δίνει για να απομακρυνθεί από τις τελευταίες θέσεις της κατάταξης πέτυχε ο Αστέρας Τρίπολης στα Χανιά επί του ουραγού, Πλατανιά, με 3-0, για την 11η αγωνιστική της Super League (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με πρόστιμο ύψους 67.000 ευρώ τιμώρησε το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό όργανο της Super League την ΠΑΕ ΑΕΚ, για τα επεισόδια που έγιναν. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Δεν κατάφερε να επιστρέψει στις νίκες ο ΠΑΣ Γιάννινα, καθώς με το γκολ του Μοράρ στο 69' ο Παναιτωλικός έφυγε με το βαθμό από τους "Ζωσιμάδες" (1-1), στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Super League. Οι Ηπειρώτες είχαν προηγηθεί στο 22΄ με τον Σολτάνι. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με γκολ του Μάρκο Λιβάγια στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων, η ΑΕΚ απέσπασε ισοπαλία 1-1 από τον Παναθηναϊκό στο "Απόστολος Νικολαΐδης" και ανέβηκε μόνη στην κορυφή της βαθμολογίας της Super League, μετά από 11 αγωνιστικές. Οι "πράσινοι" είχαν το προβάδισμα από το 10' με κεφαλιά του Μολέντο. (όλο το άρθρο)