ειδήσεις

Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού πέρασε σαν «σίφουνας» από το Βουκουρέστι, νίκησε την CSM με 3-0 σετ και πέρασε πανηγυρικά στη φάση των «16» στο CEV CUP (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

ειδήσεις

Ο Ολυμπιακός θέλει να επιστρέψει στο Champions League και ο δρόμος προς τα χρυσοφόρα γκρουπ περνά από τη Ριέκα, όπου απόψε (21:45, COSMOTE Sports 2) αντιμετωπίζει τους πρωταθλητές Κροατίας, στη ρεβάνς του 2-1 του "Γ. Καραϊσκάκης". (όλο το άρθρο)

οικονομία

LIVE: Ριέκα - Ολυμπιακός 0-1

22-8-2017 9:45 PM | ναυτεμπορική | σχετικά νέα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον αγώνα ρεβάνς των play off του Champions League, ανάμεσα στη Ριέκα και τον Ολυμπιακό. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Σε εξέλιξη βρίσκεται αυτήν την ώρα (COSMOTE SPORT 2) στη Κροατία ο κρίσιμος επαναληπτικός του Ολυμπιακού με αντίπαλο τη Ριέκα, για τα πλέι οφ του (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

ΑΘΛΗΤΙΚA  Αφεντικό (και) της ρεβάνς με τη Ριέκα έγινε ο Ολυμπιακός! Σε άψογη αντεπίθεση των «ερυθρόλευκων», ο Οτζίτζα πάσαρε ιδανικά για τον Μάριν κι εκείνος έβαλε το ένα πόδι των Πειραιωτών στους ομίλους. Πηγή: Sport-fm ΜαρίνΟλυμπιακόςΡιέκαΤσάμπιονς ΛιγκHas video: Exclude from popular: 0. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

ΑΘΛΗΤΙΚA  Με διαφορετικό σχήμα από το αναμενόμενο -έχοντας παράλληλα εκπλήξεις και στα πρόσωπα- είναι η ενδεκάδα που αποφάσισε ο Μπέσνικ Χάσι για τη ρεβάνς με τη Ριέκα. Εκπλήξεις επεφύλαξε ο Μπέσνικ Χάσι στην ενδεκάδα του Ολυμπιακού για το δεύτερο παιχνίδι με τη Ριέκα. (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Η Σέλτικ είχε καθαρίσει από το πρώτο παιχνίδι την πρόκριση στους ομίλους του Champions League κι αυτό έδωσε την ευκαιρία στον επαναληπτικό με την Αστάνα να (όλο το άρθρο)

Με εξαιρετική εμφάνιση του Φορτούνη (2 γκολ) και πολλές αλλαγές στην 11άδα, ο Ολυμ (όλο το άρθρο)