Να αναλάβει ο Γιάννης Αλαφούζος τα χρέη της ΠΑΕ, να υλοποιηθεί το PAOFoundation και να υπάρξει συστράτευση δυνάμεων, οι τρεις όροι του Δημήτρη Γιαννακόπουλου. Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα για τον Παναθηναϊκό. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

οικονομία

LIVE: Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

20-11-2017 12:17 AM | ναυτεμπορική | σχετικά νέα

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό το ντέρμπι Παναθηναϊκός - ΑΕΚ στο «Απόστολος Νικολαΐδης», για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος. . (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Με όπλο το σερβίς που της απέφερε συνολικά 13 άσους αλλά και ανατροπή στο σκορ στα δύο πρώτα σετ η Κηφισιά νίκησε τον Παναθηναϊκό με 3-1 και πήρε (όλο το άρθρο)

ειδήσεις

Δώδεκα ώρες μετα το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, σαφώς πιο ήρεμος πλέον, ο Μανόλο Χιμένεθ απολογήθηκε για τη συμπεριφορά του. Με δήλωσή του στην ιστοσελίδα της ΠΑΕ ΑΕΚ, ο Ισπανός προπονητής της Ενωσης αναφέρει τα εξής: . (όλο το άρθρο)

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ-ΤΑΜΕΙΟ ΕΠΙΚΟΥΡΗΣΗΣ   Με ένα πρωτότυπο τρόπο, η Επιτροπή Αγώνα Εργαζόμενων και Συνταξιούχων Εθνικής Τράπεζας διαμαρτυρήθηκε την προηγούμενη Κυριακή 12/11 ενάντια στην πραξικοπηματική ανακοίνωση της εργοδοσίας για παύση καταβολής των επικουρικών συντάξεων. Με πανό στάθηκαν μπροστά στο περίπτερο της Εθνικής Τράπεζας στο Παναθηναϊκό Στάδιο, όπου γινόταν ο τερματισμός του μα (όλο το άρθρο)