Ο Μάνος Μαυροκουκουλάκης αναλαμβάνει καθήκοντα προέδρου και διευθύνοντος συμβούλου της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, μετά την αναδιοργάνωση του διοικητικού (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Κατά τη συνεδρίαση της ΕΣΑΠ υπήρξε ενημέρωση για την πορεία των αδειοδοτήσεων του Παναθηναϊκού και της Παναχαϊκής με τα μηνύματα να είναι αισιόδοξα (όλο το άρθρο)

Ματς-θρίλερ στο γήπεδο της Λεωφόρου, όπου ο Παναθηναϊκός παρότι αγωνιζόταν με εννέα παίκτες (70΄ και 78΄ αποβλήθηκαν οι Σιλά και Άλτμαν) επικράτησε (όλο το άρθρο)

Ο Παναθηναϊκός αν και έπαιζε με εννιά παίκτες για δέκα λεπτά στο ματς με την ΑΕΛ πήρε τη νίκη με 2-1 χάρη σε γκολ του Χίλιεμαρκ στο 93' και ενώ στο 90' είχε ακυρωθεί λανθασμένα γκολ του Περόνε για τους φιλοξενούμενους. (VIDEO). (όλο το άρθρο)

Απίστευτη εξέλιξη στον αγώνα του Παναθηναικού των χιλίων προβλημάτων με την ΑΕΛ του Αλέξη Κούγια. Οι παίκτες του Μαρίνου Ουζουνίδη με 9 παίκτες, ανέτρεψαν όλα τα προγνωστικά του τελευταίου δεκαλέπτου και νίκησαν με 2-1, με γκολ του Χίλιεμαρκ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων. (όλο το άρθρο)

Ο πρώην πρόεδρος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Νικόλας Πατέρας, έβγαλε φωτογραφία με τον προπονητή του τμήματος πυγμαχίας του τριφυλλιού, Γιάννη Αϊδινιώτη (όλο το άρθρο)

Ένα απίθανο παιχνίδι έζησαν οι φίλαθλοι στη Λεωφόρο, με τον Παναθηναϊκό να κε (όλο το άρθρο)

Άλλες δύο ανακοινώσεις της ΑΕΛ με τη λήξη του αγώνα με τον Παναθηναϊκό. Οι Θεσσαλοί κάνουν λόγο για ληστεία, ενώ. (όλο το άρθρο)

Στις χαμένες ευκαιρίες του Παναθηναϊκού στάθηκε ιδιαίτερα ο Μαρίνος Ουζουνίδης μετά τη νίκη-θρίλερ της ομάδας του επί της ΑΕΛ με 2-1, ενώ παραδέχθηκε (όλο το άρθρο)

Μόλις δύο λεπτά κατάφερε να παραμείνει στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου της Λεωφόρου ο Όμρι Άλτμαν του Παναθηναϊκού! (όλο το άρθρο)

Στον αγώνα που έκλεισε την 7η στροφή του πρωταθλήματος ο Παναθηναϊκός νίκησε με 2-1 την ΑΕΛ στην Λεωφόρο. Η ομάδα της Αθήνας έτσι έφτασε στην […]. (όλο το άρθρο)

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ εξέδωσε ανακοίνωση και έκανε κάλεσμα στον κόσμο να δώσει το παρών στην ανοιχτή προπόνηση της Πέμπτης (19/10) στην Τούμπα, πριν απ' το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό (όλο το άρθρο)

Στις χαμένες ευκαιρίες του Παναθηναϊκού στάθηκε ιδιαίτερα ο Μαρίνος Ουζουνίδης μετά τη νίκη-θρίλερ της ομάδας του επί της ΑΕΛ με 2-1, ενώ παραδέχθηκε ότι δεν υπήρχε οφσάιντ στο γκολ του Περόνε, που δεν μέτρησε. Απογοητευμένος και ταυτόχρονα εξοργισμένος με τη διαιτησία του αγώνα Παναθηναϊκός-ΑΕΛ εμφανίστηκε στη συνέντευξη Τύπου ο Ηλίας Φυντάνης. (όλο το άρθρο)

Στο 90' της αναμέτρησης κόντρα στον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο, η ΑΕΛ πέτυχε δεύτερο γκολ με τον Εμάνουελ Περόνε που λανθασμένα ακυρώθηκε ως οφσάιντ. Δείτε σε PHOTO τη φάση. (όλο το άρθρο)

Ο Σωτήρης Γεωργίου φέρνει τους πάντες στον Παναθηναϊκό προ των ευθυνών τους. Το πολύ κακό αγωνιστικό πρόσωπο στο ξεκίνημα παρά τη νίκη στο ΣΕΦ, οι χτυπητές αδυναμίες στις θέσεις "1" και "5" και ο καυτός μήνας που ακολουθεί και θα κρίνει πολλά σ' όλα τα επίπεδα. (όλο το άρθρο)

Ο Κώστας Γουλής γράφει για το τέρμα του Χίλιεμαρκ που εκτίναξε το… καπάκι της χύτρας κι έβγαλε από μέσα της το μεγαλύτερο "πράσινο" ξέσπασμα των τελευταίων ετών, το κανονικό γκολ του Περόνε, αλλά και τις… ελληνορωμαϊκές λαβές/πέναλτι του Ζίζιτς στον Μολέδο που άφησε ατιμώρητες ο Κουτσιαύτης και τον Παναθηναϊκό που ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ! (όλο το άρθρο)

Στο πρόσωπο της Κατερίνας Στεφανίδη ο πρόεδρος της IAAF Σεμπάστιαν Κόου βλέπει πολύ περισσότερα από την κορυφαία αθλήτρια της Ευρώπης για το (όλο το άρθρο)