Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανέβασε φωτογραφία απ' τα αποδυτήρια του γηπέδου της Ριέκα, η οποία δείχνει τους παίκτες της Ένωσης να παρακολουθούν την προσπάθεια της Εθνικής μπάσκετ με τη Ρωσία (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Το Sport24.gr αξιολογεί την απόδοση των παικτών της ΑΕΚ στην ισοπαλία (2-2) με τη Ριέκα για την 5η αγωνιστική του Europa League. (όλο το άρθρο)

Ο Μανόλο Χιμένεθ έχει καταφέρει να φτιάξει μία ομάδα 100% δική του. Η ΑΕΚ συμπεριφέρεται ακριβώς όπως και ο προπονητής της! Δεν υπάρχει μέση κατάσταση μεταξύ ηρεμίας και τρέλας. (όλο το άρθρο)

Βλέπει την πρόκριση στον κυρίως ταμπλό η ομάδα πινγκ πονγκ της ΑΕΚ (όλο το άρθρο)

Έστω και στις καθυστερήσεις η ΑΕΚ κατόρθωσε να ξαναμπεί στο ματς (όλο το άρθρο)

Ο Κώστας Τσίλης γράφει για την ΑΕΚ που τρελαίνεται για τα θρίλερ και για τον Χιμένεθ και τον Αραούχο που τρελαίνονται να… τρελαίνουν τον κόσμο (όλο το άρθρο)

Δύο αποτελέσματα θέλει η ΑΕΚ την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Europa League, αφού με νίκη ή ισοπαλία στη Βιέννη απέναντι στην Αούστρια, θα πάρει την πρόκριση για τους "32" (όλο το άρθρο)

Η ΑΕΚ έχασε την ευκαιρία να εξασφαλίσει από την 5η αγωνιστική την πρόκριση στους 32 του Europa Legaue καθώς αναδείχτηκε ισόπαλη 2-2 με τη Ριέκα στο ΟΑΚΑ. Έτσι θέλει νίκη ή ισοπαλία στην Βιένη για να προκριθεί σε βαρος της Αούστρια. (όλο το άρθρο)

Η Ριέκα έκανε ό,τι ήθελε στο πρώτο ημίχρονο την ΑΕΚ πετυχαίνοντας δυο γκολ και έχοντας δυο δοκάρια, όμως το γκολ του Αραούχο στο 45+2' γύρισε.. (όλο το άρθρο)

Ο Κώστας Μπίγαλης σε συνέντευξη που παραχώρησε στο PopCode μίλησε για την μεγάλη του αγάπη, την ΑΕΚ, τα χρόνια που έπαιζε ως 10άρι στην ομάδα, τις βραδιές με τον Μίμη Παπαϊωάννου, το γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια και τον Δημήτρη Μελισσανίδη (όλο το άρθρο)

Με γκολ των Αραούχο-Χριστοδουλόπουλου η ΑΕΚ επέστρεψε απ'το 0-2 του 26' και πήρε πολύτιμη ισοπαλία 2-2 με τη Ριέκα στο "Σπύρος Λούης". Μπορούσε και τη νίκη η Ένωση στο 2ο ημίχρονο, τεράστια ευκαιρία του Αραούχο στο 89'. (όλο το άρθρο)

Με επιστολή τους επτά Έλληνες βολεϊμπολίστες του Εθνικού Αλεξανδρούπολης αναφέρονται στην τραγική κατάσταση που υπάρχει στην ομάδα και προειδοποιούν ότι θα προχωρήσουν σε αποχή (όλο το άρθρο)

Διπρόσωπη η ΑΕΚ, αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 με τη Ριέκα στο ΟΑΚΑ για την 5η αγωνιστική στον 4ο όμιλο του Europa League. Η Ένωση βίωσε έναν εφιάλτη. (όλο το άρθρο)

Διπρόσωπη η ΑΕΚ, αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 με τη Ριέκα στο ΟΑΚΑ για την 5η αγωνιστική στον 4ο όμιλο του Europa League. Η Ένωση βίωσε έναν εφιάλτη στο πρώτο ημίχρονο μένοντας πίσω με 0-2 από τα γκολ του Γκόργκον (8΄, 26΄), ενώ οι Κροάτες είχαν και δύο δοκάρια, αλλά με τον Αραούχο στις καθυστερήσεις του πρώτου […]. (όλο το άρθρο)

Σε εντατικούς ρυθμούς συνεχίζεται η προετοιμασία των παικτών του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ενόψει του αγώνα του Σαββάτου με την Ξάνθη στους «Ζωσιμάδες». Παίκτες και προπονητικό τιμ γνωρίζουν καλύτερα από τον καθένα πως περιθώριο για άλλη βαθμολογική απώλεια και μάλιστα εντός έδρας δεν υπάρχει, όμως η Ξάνθη έρχεται με φόρα μετά την εύκολη νίκη επί του Πανιωνίου. (όλο το άρθρο)

Συνταγή πρόκρισης

23-11-2017 10:00 AM | τα νέα | σχετικά νέα

Η ΑΕΚ υποδέχεται απόψε τη Ριέκα στο ΟΑΚΑ, με στόχο τη νίκη που είναι πιθανό να της δώσει από σήμερα την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa (όλο το άρθρο)

Την επιστροφή του Ειδικού Φόρου Κατανάλωσης (ΕΦΚ) στο αγροτικό πετρέλαιο έτους 2015 ζητούν με κοινοβουλευτική τους παρέμβαση προς τους Υπουργούς Οικονομικών κ. Ε. (όλο το άρθρο)

Ο Κριστιάν Καρεμπέ υπέδειξε ποιον παίκτη από το τωρινό ρόστερ της Σπόρτινγκ θα έπαιρνε στον Ολυμπιακό, μιλώντας στο επίσημο κανάλι της ομάδας της πορτογαλικής πρωτεύουσας. Δείτε ποιος είναι αυτός. (όλο το άρθρο)