Η φάση των "16" του Champions League ξεκίνησε με γκολάρα του Ιγκουαΐν στο 2ο λεπτό για τη Γιουβέντους κόντρα στην Τότεναμ, με τον Αργεντινό να σκοράρει και στο 9'! Το Sport24.gr συγκεντρώνει τα videos με όλα τα γκολ. (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Ο Καρέλης σκόραρε για 2η σερί αγωνιστική, ενώ ο Φετφατζίδης πέτυχε το 9ο γκολ του, αλλά τον πίκρανε ο Τζιόλης! Πρώτη ασίστ ο Λυκογιάννης, κορυφαίοι οι Ρέτσος, Παπασταθόπουλος, μόνος ο Κουτρουμπής (videos) (όλο το άρθρο)

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές των αναμετρήσεων που διεξήχθησαν το Σάββατο (17/2), την Κυριακή (18/2) και την Καθαρά Δευτέρα (19/2) στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της Super League Σουρωτή (VIDEOS) (όλο το άρθρο)

Η Γουίγκαν είναι τελικά ο «κακός δαίμονας» της Μάντσεστερ Σίτι στο Κύπελλο Αγγλίας. Με ένα γκολ του 26χρονου Γουίλ Γκιγκ στο 79' η ομάδα της. (όλο το άρθρο)

Ογκνιεν Βράνιες

20-2-2018 10:00 AM | τα νέα | σχετικά νέα

Αν πετύχει το ντεκαπάζ μέχρι και τρία γκολ σε 33 λεπτά πετυχαίνεις. Ο Ογκνιεν (Φλογερός στα βοσνιακά) Βράνιες είναι το σύγχρονο «αντώνυμο» του. (όλο το άρθρο)

Με το 21ο και το 22ο γκολ του Τσίρο Ιμόμπιλε, η Λάτσιο νίκησε 2-0 την Ελλάς Βερόνα στη Ρώμη και επέστρεψε στην 4η θέση, προσπερνώντας την Ίντερ (videos) (όλο το άρθρο)

Ο Παναθηναϊκός πέρασε από τη Λάρισα, καθώς επικράτησε (0-1) της ΑΕΛ χάρη στο γκολ του Ρόμπιν Λουντ. Πρώτη εκτός έδρας νίκη για το "τριφύλλι" την τρέχουσα σεζόν της Super League Σουρωτή, πρώτη στην επαρχία μετά από ένα χρόνο. (όλο το άρθρο)