Ο Κάντι Λαλέιν αναμένεται να "κλείσει" στην ΑΕΚ και να αποτελέσει το τρίτο φετινό μεταγραφικό απόκτημα του "δικεφάλου" (όλο το άρθρο)

σχετικά νέα

Ο Μανόλο Χιμένεθ έχει καταφέρει να φτιάξει μία ομάδα 100% δική του. Η ΑΕΚ συμπεριφέρεται ακριβώς όπως και ο προπονητής της! Δεν υπάρχει μέση κατάσταση μεταξύ ηρεμίας και τρέλας. (όλο το άρθρο)

Το Sport24.gr αξιολογεί την απόδοση των παικτών της ΑΕΚ στην ισοπαλία (2-2) με τη Ριέκα για την 5η αγωνιστική του Europa League. (όλο το άρθρο)

Έστω και στις καθυστερήσεις η ΑΕΚ κατόρθωσε να ξαναμπεί στο ματς (όλο το άρθρο)

Δύο αποτελέσματα θέλει η ΑΕΚ την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Europa League, αφού με νίκη ή ισοπαλία στη Βιέννη απέναντι στην Αούστρια, θα πάρει την πρόκριση για τους "32" (όλο το άρθρο)

Η Ριέκα έκανε ό,τι ήθελε στο πρώτο ημίχρονο την ΑΕΚ πετυχαίνοντας δυο γκολ και έχοντας δυο δοκάρια, όμως το γκολ του Αραούχο στο 45+2' γύρισε.. (όλο το άρθρο)

Ο Κώστας Μπίγαλης σε συνέντευξη που παραχώρησε στο PopCode μίλησε για την μεγάλη του αγάπη, την ΑΕΚ, τα χρόνια που έπαιζε ως 10άρι στην ομάδα, τις βραδιές με τον Μίμη Παπαϊωάννου, το γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια και τον Δημήτρη Μελισσανίδη (όλο το άρθρο)

Με γκολ των Αραούχο-Χριστοδουλόπουλου η ΑΕΚ επέστρεψε απ'το 0-2 του 26' και πήρε πολύτιμη ισοπαλία 2-2 με τη Ριέκα στο "Σπύρος Λούης". Μπορούσε και τη νίκη η Ένωση στο 2ο ημίχρονο, τεράστια ευκαιρία του Αραούχο στο 89'. (όλο το άρθρο)

Διπρόσωπη η ΑΕΚ, αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 με τη Ριέκα στο ΟΑΚΑ για την 5η αγωνιστική στον 4ο όμιλο του Europa League. Η Ένωση βίωσε έναν εφιάλτη. (όλο το άρθρο)

Δεν ήταν αρκετή η ισοπαλία της ΑΕΚ με την Ριέκα προκειμένου η χώρα μας να διατηρήσει τη διαφορά που είχε από την Ελβετία (όλο το άρθρο)

Η ΑΕΚ έβαλε μόνη της δύσκολα στον εαυτό της απέναντι στη Ριέκα, ωστόσο κατάφερε να πάρει από το χθεσινό ματς του ΟΑΚΑ τουλάχιστον την ισοπαλία, (όλο το άρθρο)

Στον ψυχίατρο θα στείλει τον κόσμο της η ΑΕΚ! Η «Ένωση» έκανε ένα ακόμη φοβερό come back, αλλά δεν ολοκλήρωσε την ανατροπή με τη Ριέκα που θα της έδινε από σήμερα την πρόκριση (2-2). . (όλο το άρθρο)